Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Mistrz Handlu w Tychach i powiecie: Głosowanie tylko do 21 lipca

red
Karina Piela
Karina Piela Jolanta Pierończyk
Mistrz Handlu w Tychach i powiecie bieruńsko-lędzińskim. Głosowanie kończymy o godz. 20.59 w piątek, 21 lipca. Jest jeszcze czas, żeby wesprzeć tych, którzy po mistrzowsku prowadzą swoje interesy i do których chętnie przychodzimy po zakupy.

Na liście tyskich kandydatów do tytułu Mistrz Handlu w kategorii sprzedawca jest m.in. Karina Piela z zielarni „Po zdrowie” przy Bibliotecznej. Wprawdzie w tej chwili znajduje się poza podium, na 4.miejscu, ale handlem ziołami i suplementami diety zajmuje się iście po mistrzowsku. Karina Piela to połączenie fachowości z wielką troską o klienta. - Naturalne metody leczenia zawsze mnie interesowały, a praca w takim sklepie jeszcze bardziej zmotywowała mnie do zgłębiania właściwości naturalnych produktów, które mogą nam pomóc - mówi.
Do szerokiej wiedzy o różnych herbatkach, pastylkach i maściach dołącza uśmiech. - Uśmiech, miłe słowo i ludzkie podejście do klienta są bardzo ważne. Trzeba się wsłuchiwać w jego potrzeby, czasem nawet wejść w rolę powiernika, bo to wszystko pomaga w lepszym poznaniu go i zaproponowaniu właściwych środków - mówi Karina, która z wykształcenia jest fizjoterapeutką.
Żeby zagłosować na nią w naszym plebiscycie, trzeba wysłać SMS pod nr 72355 o treści DZS.201. Koszt - 2,46 zł (z VAT). Głosowanie zamykamy dzisiaj o godz. 20.59.

Mistrz Handlu 2017: Sprzedawca

Liderką w kategorii sprzedawca na tyskiej liście jest Elżbieta Müller ze sklepu spożywczego przy ulicy Batorego (SMS pod nr 72355 o treści DZS.199). Drugie miejsce zajmuje Katarzyna Makosz z Pasażu Handlowego Casablanca (SMS pod nr 72355 o treści DZS.197), trzecie - Eulalia Kubanek z pasmanterii Niteczka przy placu Baczyńskiego (SMS pod nr 72355 o treści DZS.200).
Na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego liderką wśród sprzedawców jest Gabriela Latusek z drogerii Koliber przy Lędzińskiej w Lędzinach (SMS pod nr 72355 o treści DZS.428).

Mistrz Handlu 2017: Sklep Roku

W kategorii Sklep Roku w Tychach prowadzi Lewiatan z Mikołowskiej (SMS pod nr 72355 o treści DZSK.211), w powiecie o palmę pierwszeństwa walczą Lewiatan z ul. Chemików w Bieruniu Starym (SMS pod nr 72355 o treści DZSK.212) i Marko z Hołdunowskiej w Lędzinach (SMS pod nr 72355 o treści DZSK.209).

Mistrz Handlu 2017: Kwiaciarnia Roku

Do kategorii Kwiaciarnia Roku w Tychach zgłoszono tylko kwiaciarnię Brożek z Harcerskiej (SMS pod nr 72355 o treści DZK.53). W powiecie bój o tytuł stoczą prawdopodobnie kwiaciarnie „Storczyk” Marii Czarneckiej z ulicy Zabytkowej w Lędzinach (SMS pod nr 72355 o treści DZK.142) i „Sonia” Celestyny Kędziory z ulicy Hołdunowskiej w Lędzinach (SMS pod nr 72355 o treści DZK.110).

Mistrz Handlu 2017: Butik

Liderem w kategorii Butik Roku w Tychach jest Świat Sukienek z alei Jana Pawła II (SMS pod nr 72355 o treści DZB.74), w powiecie - „Modneska” z Imielińskiej w Imielinie (SMS pod nr 72355 o treści DZB.89

Wszystkie wyniki plebiscytu można na bieżąco śledzićTUTAJ

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bierun.naszemiasto.pl Nasze Miasto