Przegląd tygodnia w Bieruniu, najważniejsze wydarzenia od 7.06 do 13.06.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

N360
N360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bierunia czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bierunia czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bierunia, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.06 a 13.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wielka wyprzedaż w Lidlu! Rabaty do -80 proc. na artykuły przemysłowe i odzież. Co można kupić taniej?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Bieruń od 7.06 do 13.06.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wielka wyprzedaż w Lidlu! Rabaty do -80 proc. na artykuły przemysłowe i odzież. Co można kupić taniej?

Sieć sklepów LIDL zaczyna tuż po Bożym Ciele akcję wielkiej wyprzedaży. Od 12 czerwca zostały obniżone ceny ponad 100 artykułów. Przeceny będą sięgać nawet 80 proc. Sprawdź, jakie artykuły można będzie w Lidlu kupić taniej - kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź te produkty.

📢 Kąpieliska otwarte w Lędzinach i okolicy 14.06.2020. Doskonały sposób na schłodzenie się w upalny dzień

Kąpieliska czynne w Lędzinach 14.06.2020. Szukasz kąpieliska w Lędzinach, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu? W Polsce kąpieliska są otwarte od 1 czerwca do 30 września. Zastanawiasz się, czy na Twoim ulubionym kąpielisku w Lędzinach rozpoczął się już sezon? Sprawdź, czy kąpieliska w w Lędzinach są już czynne. Jakich warunków można się spodziewać na kąpieliskach w Lędzinach? Najważniejsze informacje dotyczące kąpielisk w Lędzinach znajdziesz w naszym artykule. W kąpielisku można się schłodzić w upalny dzień. Sprawdź w naszej liście, gdzie można korzystać z kąpieliska w Lędzinach.

📢 Kąpieliska czynne w Imielinie i okolicy. Jakie kąpieliska są otwarte 14.06.2020?

Które kąpieliska są otwarte w Imielinie 14.06.2020? Jesteś z Imielina i chciałbyś spędzić czas nad wodą? Sezon kąpielowy w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Chcesz wiedzieć, czy sezon kąpielowy na Twoim ulubionym kąpielisku w Imielinie już się rozpoczął? Sprawdź, czy znajduje się na naszej liście. Sprawdź, jakich warunków można się spodziewać na kąpieliskach w Imielinie. Niezbędne informacje dotyczące kąpielisk w Imielinie znajdziesz w naszym atykule. Na kąpielisku można spędzić wiele miłych chwil z najbliższymi. Sprawdź na naszej liście, które kąpieliska są otwarte w Imielinie.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Samsung Galaxy Tab S2 9,7" 32GB Wi-Fi Czarny (SMT810NZKEXEO)


Tygodniowa prasówka 7.06-13.06.2020 Bieruń: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bieruniu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Gdzie na grzyby na Śląsku, Zagłębiu, Jurze czy w Beskidach? Podpowiadamy!

Gdzie na grzyby w woj. śląskim? Oto najlepsze miejsca na grzybobranie. Każdy grzybiarz ma swoje ulubione miejsce, którego nie chce zdradzić innym. My jednak podpowiadamy, gdzie najlepiej zbierać grzyby. Zobaczcie naszą galerię. Stad wrócicie z pełnymi koszykami - kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź te miejsca.

📢 Atrakcje turystyczne w Bielsku-Białej i okolicach. W tych miejscach nie będziesz się nudzić

Bielsko-Biała i jego okolice to wyjątkowo malowniczy region, w którym trudno się nudzić. Zobacz, jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie.

📢 Polska otwiera granice. Ale połowa Europy nie wpuści do siebie Polaków!

Polska otwiera w sobotę granice z Unią Europejską - ogłosił premier Mateusz Morawiecki. Na oficjalnej rządowej stronie poświęconej koronawirusowi natychmiast pojawiła się informacja, że ta decyzja oznacza "swobodę podróżowania". Niestety, tak kolorowo nie jest. Bo wiele europejskich krajów swoje granice dla Polaków nadal będzie miało zamknięte. Wszystko przez to, że Polsce ciągle nie zmniejsza się liczba zachorowań na koronawirusa. Które kraje nie wpuszczą Polaków mimo otwarcia granic? Zobacz na kolejnych slajdach - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

📢 Lek na koronawirusa w Polsce. Ucieka nam szansa na stworzenie leku na COVID-19. Może uratować miliony osób [12.06.2020]

Lek na koronawirusa. Dlaczego produkcja polskiego leku na koronawirusa nie może ruszyć z miejsca? Polska uczestniczy w naukowym wyścigu dotyczącym prac nad lekiem na COVID-19. Piątkowe wydanie "Rzeczpospolitej" alarmuje, że ucieka nam szansa na stworzenie leku, który może uratować miliony ludzi. Firma Biomed Lublin jest gotowa do produkcji leku, lecz jej start hamują... procedury, przez które zbyt mało osocza ludzkiego trafia do zakładu. Kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy? Ministerstwo Zdrowia, Agencja Badań Medycznych, a może ktoś inny?

📢 Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia chce policzyć każdego pasażera. W jaki sposób?

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia chce wiedzieć ilu pasażerów podróżuje każdym kursem autobusowym, tramwajowym czy trolejbusowym na swoim terenie. Ma w tym pomóc nowy system zliczania pasażerów. Aktualnie prowadzony jest dialog techniczny, który ma na celu m.in. zweryfikowanie możliwości technicznych dostępnych na rynku automatycznych systemów zliczania osób, korzystających z komunikacji miejskiej na terenie GZM.

📢 Masz piaszczysty ogród? Zobacz, jakie rośliny warto posadzić - polecamy kwiaty i krzewy

Piaszczysta ziemia w ogrodzie zdarza się dość często. Nie wszystkie rośliny dobrze na niej rosną. Ale są takie, które ją uwielbiają. Oto one.

📢 Poszukiwani w woj. śląskim za kradzieże rozbójnicze. Można pomóc policji. Widzieliście ich?

W galerii znajdziecie zdjęcia i opisy poszukiwanych za kradzieże rozbójnicze w woj. śląskim. Jeśli kiedykolwiek ich widzieliście, zgłoście to policji.

📢 20 rzeczy, których Czesi zazdroszczą Polakom! Wiedziałeś o tym? Wielu będzie zaskoczonych!

Polacy często narzekają na życie w swoim kraju i cechy swoich rodaków. Tymczasem nasi sąsiedzi zza południowej granicy zazdroszczą nam wielu rzeczy, na które nie zwracamy uwagi. Czeski serwis internetowy G.cz. przygotował zestawienie powodów, dla których lepiej urodzić się Polakiem niż Czechem. Zobaczcie 20 z nich - kliknijcie w "zobacz galerię".

📢 Niespodziewana i niesłuszna kwarantanna? Górnik KWK Pniówek się żali. Co na to sanepid?

Niespodziewana i niesłuszna kwarantanna? Górnik KWK Pniówek się żali, że o kwarantannie dowiedział się od policjantów, którzy przyszli sprawdzić, czy jest w domu. Był, choć nie wiedział, że jest objęty kwarantanną. I to do 30 czerwca. Nie wie, dlaczego tak długo. Ba, nie zna nawet wyników swoich badań. Dodzwonić się do sanepidu nie może, choć dzwoni uparcie, ale w dzień stale zajęte, zaś nocą nikt nie odbiera.

📢 Kup dom w Śląskiem po okazyjnej cenie! Zobacz najciekawsze oferty z czerwca i lipca 2020

LICYTACJE DOMÓW W WOJ. ŚLĄSKIM. Kup dom w Śląskiem po okazyjnej cenie! Oto najciekawsze oferty domów do kupienia po okazyjnej cenie na licytacjach komorniczych w czerwcu, lipcu i sierpniu 2020. Sprawdź kiedy, gdzie i za ile można wylicytować dom w województwie śląskim. GALERIA ZDJĘĆ

📢 Miss Matura 2020. Uczennice w maseczkach - czyli rzecz o dzisiejszej modzie maturalnej w woj. śląskim [ZDJĘCIA]

Dziwna to MATURA! W czerwcu, uczniowie w maseczkach, zalecany dystans....To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Na maturze liczy się przede wszystkim wiedza, ale także to, jak się na ten egzamin ubierzemy. Na jaki styl stawiają tegoroczni maturzyści? Zobacz zdjęcia wykonane przez naszych dziennikarzy, podczas egzaminu z języka polskiego. Kliknij w "zobacz galerię".

📢 Boże Ciało 2020 w parafii bł. Karoliny w Tychach. Ołtarze wokół kościoła ZDJĘCIA

Boże Ciało 2020 w parafii bł. Karoliny w Tychach. Ołtarze wokół kościoła. W procesji dookoła kościoła przeszła tylko służba liturgiczna. Wierni stali w parku, ogródku różańcowym i na parkingu. Po raz pierwszy w Bożym Ciele w parafii bł. Karoliny udział wzięła orkiestra górnicza.

📢 Jak pościć? Zdrowa głodówka w 6 łatwych krokach

Zdrowa czy nie? Głodówka to kuracja, która słusznie budzi wiele kontrowersji. Wszystko zależy jednak od tego, jak przebiega. Oto najważniejsze pytania o to, w jaki sposób przeprowadzić zdrową głodówkę, wraz z odpowiedziami wyznaczającymi plan działania.

📢 Prof. Mikołejko: Polskość jest fascynująca, piękna i straszna

Jeżdżę po Polsce także dla siebie samego, żeby się odnaleźć w polskości. Żeby jej doświadczyć i przeżyć ją jak najgłębiej, także w wymiarze metafizycznym, związanym z kwestią dobra i zła. Pracy i niszczenia. Trwania i przemijania - mówi filozof prof. Zbigniew Mikołejko

📢 Atrakcje turystyczne Mazowsza, które zwiedzisz na rowerze

Atrakcje turystyczne Mazowsza są dostępne zarówno dla początkujących rowerzystów, jak i bardziej zaawansowanych kolarzy i cyklistów. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pojechać na weekend, z pewnością zainteresują cię perły centralnej Polski. Przedstawiamy atrakcje turystyczne na Mazowszu, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności.

📢 Koronawirus: Górnicze rodziny walczą z wirusem i biurokracją [Uwaga! TVN]. Zobacz WIDEO

Wymazobusy, które nie przyjeżdżają pod właściwy adres. Zagubione testy i długie tygodnie czekania na ich wyniki. Tak wygląda codzienność górniczych rodzin, zamkniętych na kwarantannie. Wygrali walkę z chorobą, teraz muszą mierzyć się z niewydolnością biurokracji.

📢 Koronawirus. We wtorek 126 nowych zakażeń w woj. śląskim. Skąd są pacjenci?

Koronawirus w woj. śląskim. W województwie śląskim jest aż 126 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. Resor zdrowia podał, że w Polsce przybyło łącznie 205 nowych przypadków Covid-19. Niestety, Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o śmierci kolejnych 6 pacjentów, w tym 69-letniego mężczyzny z Żor.

Galerie handlowe otwarte od 1 lutego?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie