Wreszcie zwycięstwo Pogoni Łobżenica. Kolejna porażka Noteci Czarnków

Wiesław Szmagaj
Drużyna Noteci Czarnków przeżywa kryzys. Ostatnie mecze nie były dla tego zespołu udane. Liczymy jednak, że czarnkowianie już wkrótce wejdą na odpowiednie tory fot. mbojnowski.pl
Martwi kolejna porażka Noteci Czarnków, cieszy wreszcie zwycięstwo piłkarzy Pogoni Łobżenica.

Noteć Czarnków gościła w Swarzędzu, gdzie zmierzyła się z miejscową Unią. W pierwszej połowie spotkania czarnkowianie grali dobrze, w efekcie czego na przerwę zeszli przy prowadzeniu 1:0. Gola zdobył w 10’ Szymon Piekarski. Kiedy w 64’ Wiktor Kacprzak podwyższył wynik na 2:0 wydawało się, że zwycięstwo Noteci w Swarzędzu jest realne. Niestety, trzy minuty później gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, a potem dołożyli jeszcze dwa gole (85’ i 89’). Ostatecznie Unia Swarzędz pokonała nasz zespół 3:2 (0:1).

Noteć grała w składzie: Hubert Muszyński - Arkadiusz Kaczmarek, Eryk Kryg, Eryk Krysztopowicz (46' Mateusz Dziabas), Jędrzej Osowski - Mateusz Walczak (58' Brajan Burzyński), Kamil Magdziarz (58' Jakub Białczyk), Łukasz Norkowski, Szymon Piekarski, Łukasz Zenger (81' Daniel Kozak) - Wiktor Kacprzak.

Wreszcie zwycięstwo w IV lidze odniosła Pogoń Łobżenica. Nasza drużyna pokonała na swoim boisku 2:1 Tarnovię Tarnowo Podgórne. Wygrana nie poprawiła lokaty łobżeniczan, którzy nadal okupują ostatnie miejsce, mając na koncie 16 punktów. Prowadzi Kotwica Kórnik (55).

W Red Box V lidze efektowne zwycięstwo odniósł Lubuszanin Trzcianka, który rozgromił Sokół Pniewy 6:0. Trwa dobra passa KP Piła. Tym razem drużyna ta pokonała 2:0 Koronę Stróżewo. Pogromem Polonii Jastrowie 7:0 zakończył się jej mecz w Międzychodzie z Wartą. Lubuszanin jest szósty (39), KP Piła siódmy (38), a Polonia Jastrowie piętnasta (12).