Osobowość Roku 2017 w powiecie bieruńsko-lędzińskim: Znamy laureatów

red
Danuta i Jan Klimkowie zdobyli najwięcej głosów ze wszystkich kandydatów powiatu bieruńsko-lędzińskiego ARC
Osobowość Roku 2017 - zakończone głosowanie na etapie powiatowym. Znamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Są to: Robert Koźbiał, Piotr Ćwiękała, Krystyna Wróbel oraz Danuta i Jan Klimkowie.

Osobowość Roku 2017 w powiecie bieruńsko-lędzińskim

Kultura
Ostra walka o tytuł rozegrała się pomiędzy Robertem Koźbiałem i Wojciechem Wikarkiem. Ostatecznie zwyciężył Robert Koźbiał.

Działalność społeczna i charytatywna
Laureatem w tej kategorii został Piotr Ćwiękała, który w ostatnich godzinach głosowania zdecydowanie wyprzedził Andrzeja Styloka zajmującego pierwsze miejsce przez długi czas.

Samorządność i społeczność lokalna

Nie ma zaskoczenia. Laureatką jest Krystyna Wróbel, która na pierwszym miejscu była od początku.

Biznes
Pierwsze miejsce zajęli Danuta i Jan Klimkowie, na drugim znalazła się Natalia Górnik, też z trzycyfrowym kontem

Gratulujemy..
Wszystkie wyniki można zobaczyć TUTAJ

2 lutego rozpocznie się finał naszych wyborów Osobowości Roku. Jest to etap wojewódzki, który potrwa do 14 lutego. Uroczysta gala - 28 lutego w Filharmonii Śląskiej.Wszyscy laureaci każdej z kategorii na etapie powiatowym mogą już czuć się zaproszonymi na tę galę, gdzie każdy otrzyma dyplom uznania oraz statuetkę Osobowość Roku 2017.
W finale walczyć będą o kolejną statuetkę i kolejny dyplom, ale także voucher dla dwóch osób na weekend w Hotelu Jura Kroczyce.
Weekend w tym hotelu dostaną w prezencie także laureaci drugich i trzecich miejsc w poszczególnych kategoriach na etapie wojewódzkim.
Gratulujemy zwycięzcom etapu powiatowego i życzymy powodzenia w walce o tytuł Osobowości Roku w woj. śląskim, natomiast Państwu dziękujemy za dotychczasowe głosowanie i zapraszamy do dalszej zabawy