Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Duża awaria wodociągu w Bieruniu. Całe miasto bez wody. Z rurociągu wystrzelił... gejzer!

ZIELA
Duża awaria wodociągu w Bieruniu. Cały Bieruń jest bez wody - informują mieszkańcy miasta w mejlu do DZ. Pytają, co się stało i kiedy awaria zostanie naprawiona.

- Zgadza się, w godzinach porannych doszło do awarii wodociągu. Bez wody byli wszyscy mieszkańcy. Naprawa jest w toku. Myślę, że za około godzinę rurociąg powinie być z powrotem napełniony - informuje Krzysztof Zalwowski, prezes RPWiK Tychy.

Z kolei w weekend RPWiK zaplanował remont, niezwiązany z dzisiejszą awarią, który też może spowodować przerwy w dostawie wody. Poniżej komunikat RPWiK Tychy:

Szanowni Państwo
Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna zawiadamia, że w związku z koniecznością usunięcia awarii rurociągu zasilającego miasto, od godz. 20 00, w dniu 28.01.2017 r. do godziny 12 00, dnia 29.01.2017 r., mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody (wahania ciśnienia, brak wody) z sieci RPWiK Tychy S.A.,
na terenie Gminy Bieruń, w rejonach: terenów inwestycyjnych KSSE, Ściernie, Bijasowice, Czarnuchowice oraz na terenie Miasta Lędziny, w rejonach: Goławiec, Górki.
Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich możliwych starań, aby skrócić do minimum czas usuwania awarii.
Przepraszamy Państwa za ewentualne utrudnienia.
W przypadku pojawienia się niepokojących sygnałów odnośnie parametrów podawanej wody, prosimy o powiadomienie Dyspozytora RPWiK Tychy S.A. (tel. 32/ 325 – 70 – 00 lub całodobowy, bezpłatny numer Pogotowia– 994) lub kontakt z OES w Bieruniu – tel. 32/326-96-32.

od 7 lat
Wideo

Igor Polak, Najpopularniejszy Talent 2023 Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bierun.naszemiasto.pl Nasze Miasto