Aktywni seniorzy

(© UM Bieruń)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Można składać do urzędu miasta wnioski o przyznanie karty "Aktywni seniorzy 60+"

Na sesji rady miasta, która odbyła się w czwartek, 20 sierpnia radni podjęli uchwałę o wprowadzeniu w Bieruniu programu „Aktywni Seniorzy 60+”. Uchwała ta była poddana głosowaniu na wniosek pomysłodawcy – burmistrza Krystiana Grzesicy.
W ramach tego programu osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia mają zapewnione 50% zniżki na bilety wstępu na płatne imprezy kulturalne, sportowe i edukacyjne organizowane przez Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bieruński Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Edukacji w Bieruniu.
Urząd miasta przewiduje również nawiązanie współpracy z prywatnymi przedsiębiorstwami by rozszerzyć program „Aktywni Seniorzy 60+” o inne usługi, prowadzone przez sektor prywatny.
By otrzymać kartę seniora należy złożyć wniosek w punkcie informacji i obsługi mieszkańców urzędu miejskiego w Bieruniu. Formularze dostępne są na stronie internetowej urzędu miasta. Kartę odebrać można w kancelarii urzędu po 30 dniach od złożenia wniosku.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!